Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici KOORDINÁTORA/ KOORDINÁTORKY podpory zřizovatelů škol

Nadační fond Eduzměna hledá pro projekt Eduzměna Kutnohorsko koordinátora/koordinátorku podpory zřizovatelů škol. Cílem je zlepšovat povědomí o roli zřizovatele ve vztahu k jím zřizované škole/školám a rozšiřovat pole možností, jak tuto roli může zřizovatel vykonávat.
Popis pracovní pozice:
  • účastní se setkání se zřizovateli a je s nimi v pravidelném kontaktu
  • nabízí zřizovatelům příležitosti ke vzdělávání
  • podporuje sdílení dobré praxe mezi zřizovateli, vedením škol a dalšími aktéry napojenými na školu jako jsou rodiče a veřejnost
  • pravidelně se účastní porad s dalšími členy a členkami týmu vznikajícího Centra podpory vzdělávání Kutnohorsko (navazujícího na projekt Eduzměna Kutnohorsko)
  • spolupracuje s odbornými partnery (EDUin, …)

Co očekáváme?
  • zkušenost s fungováním komunální politiky
  • profesní zkušenost s fungováním mateřské, základní, střední školy nebo jiného školského zařízení nebo jinou zkušenost s fungováním vzdělávací soustavy
  • tvůrčí přístup, flexibilitu a samostatnost při řešení situací, ke kterým neexistují obecně používané „good practice“ – schopnost společně s týmem Centra podpory vzdělávání Kutnohorsko hledat a navrhovat vhodná řešení, nastavovat funkční modely podpory zřizovatelů, pracovat v měnícím se prostředí i učit se z pestrosti vývoje pilotního projektu
  • ochotu spolupracovat v týmu, sdílet a dále se vzdělávat v potřebách a nabídkách regionu
  • samostatnost, spolehlivost, dodržování termínů

Co je výhodou?
  • zkušenost s rolí zřizovatele škol/y
  • zkušenost s vedením školy nebo školského zařízení
  • zkušenost s vedením týmu/pracovní skupiny/metodického sdružení apod.
  • zájem o dění ve vzdělávacím systému
  • znalost území ORP Kutná Hora, bydliště v regionu nebo poblíž

Co nabízíme?
  • pracovní poměr (0,2 – 0,5 úvazek), od 03/2024, možný je i pozdější nástup
  • smysluplnou práci přispívající ke zlepšování kvality vzdělávání v regionu a tím i vzdělávacího systému ČR
  • zapojení do jedinečného projektu, jehož cílem je vytvořit funkční model regionální podpory vzdělávání
  • možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • možnost profesně se rozvíjet
  • možnost společně v týmu se podílet na vytváření Centra podpory vzdělávání Kutnohorsko
  • adekvátní ohodnocení

K přihlášce do výběrového řízení požadujeme:
  • životopis
  • motivační dopis
  • Co Vás na této pracovní pozici láká?
  • Jak si představujete, že bude vypadat práce koordinátora/koordinátorky?
  • Co pro tuto práci považujete za svou silnou stránku?

Příjem přihlášek bude probíhat průběžně, uzávěrka je 15. 2. 2024
Kontakt:
Martina Pokorná
tel. 737 004 471
e-mail: martina.pokorna@eduzmenaregion.cz